خانه / آموزشی / آمریکا بودجه ای برای مقابله باحملات سایبری درانتخابات اختصاص داد

آمریکا بودجه ای برای مقابله باحملات سایبری درانتخابات اختصاص دادبه گزارش خبرگزاری رویترز، این بسته 380 میلیون دلاری برای خرید سیستم های انتخاباتی امن تر و بهبود آموزش امنیت سایبری تخصیص خواهد یافت.
این پیشنهاد نمایندگان در صورت تایید در کنگره اولین گام های قانونگذاران برای تقویت امنیت روند انتخابات های این کشور به دنبال جنجال ها بر سر ادعای مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا خواهد بود.
براساس خلاصه ای از این لایحه که در اختیار رویترز قرار گرفته، این لایحه شامل افزایش بودجه درخواستی دولت ترامپ برای اف بی آی در راستای اقدامات ضد اطلاعاتی در مسیر مقابله با حملات سایبری روسیه خواهد بود.
شهروندان امریکایی در حالی قرار است ماه نوامبر( آبان) در انتخابات میان دوره ای مجلس سنا و نمایندگان شرکت کنند که مقامات اطلاعاتی این کشور اخیرا بارها هشدار داده اند این انتخابات ممکن است از سوی روسیه و یا افرادی که به دنبال اختلال در این فرآیند هستند، هدف قرار بگیرد.
سناتور جمهوری خواه ریچارد بر روز گذشته تصریح کرد که حفاظت از فرآیند های انتخاباتی در برابر حملات سایبری و مداخله های مختلف امری فوری به شمار می رود
اروپام**9234**1590انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید