خانه / آموزشی / اعتراض عمومی غاصبان سرزمین های اشغالی بر علیه نخست وزیر فاسدشان

اعتراض عمومی غاصبان سرزمین های اشغالی بر علیه نخست وزیر فاسدشانبه گزارش ایرنا از خبرگزاری آناتولی ترکیه، هزاران نفر از مردم در میدان مرکزی شهر تل آویو جمع شدند و با سردادن شعارهایی خواستار کناره گیری نخست وزیر رژیم صهیونیستی از مقامش شدند.
بر اساس این گزارش مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی که بر روی آن نوشته شده بود «نتانیاهو باید به زندان برود» و همچنین «ما به نتانیاهو می گوییم که به خانه برگرد» خشم خود را نشان دادند.
بر اساس این گزارش، این پنجاه و هشتمین تظاهرات علیه فساد مالی بنیامین نتانیاهو از دسامبر (آبان/آذر) سال گذشته میلادی بود که در تل آویو برگزار شد.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکنون چند مرتبه به اتهام فساد مالی در پرونده هایی معروف به 1000 و 2000 بازجویی شده است.
پلیس چند ماه قبل، از نتانیاهو در دو مورد بازجویی کرده بود که اولین بازجویی مربوط به دریافت هدیه از بازرگانان که به ‘پرونده 1000’ معروف شده است،بود و دومین به ‘پرونده 2000’ معروف است که چند مورد گفت وگو با ‘ارنون موزس’ ناشر روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرونوت برای پوشش خبری بهتر از نتانیاهو، در مقابل شکایت از روزنامه ‘ اسرائیل الیوم ‘ است که رقیب یدیعوت احرونوت به شمار می رود.
نتانیاهو در پرونده دیگری متهم است که نزدیکانش در قرارداد خرید زیردریایی از آلمان ، حق کمیسیون دریافت کرده اند.
روزنامه های صهیونیستی پس از تکمیل تحقیقات پرونده فساد مالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی پیش بینی کردند که زندان یا خانه نشینی در انتظار او است.
مدت نخست وزیری نتانیاهو در سال 2019 پایان می یابد.
شبک*1708**9365**مترجم: رضا میرزائی*انتشار: علیرضا ارشادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید