خانه / دسته‌بندی نشده / بارش شدید و جاری شدن سیل در ایتالیا 6 قربانی گرفت

بارش شدید و جاری شدن سیل در ایتالیا 6 قربانی گرفتبه گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از منابع خبری، بارش شدید باران در شهر ‘لیوورنو’ در شمال ایتالیا به همراه رانش زمین در برخی مناطق و جاری شدن سیل تاکنون 6 قربانی گرفته است.
بر اساس این گزارش، شب گذشته 400 میلی لیتر باران طی 4 ساعت در این شهر بارید که موجب جاری شدن سیل شد. ماموران آتش نشانی و امدادرسانان جسد 4 تن از قربانیان را در یک زیرزمین پیدا کردند و گفته می شود تعدادی دیگر ناپدید شده اند.
ماموران آتش نشانی با تیم های مختلف از شب گذشته در بیش از 100 مورد عملیات امداد شرکت کردند. اوضاع این شهر به شدت ناگوار شده و شهرداری نیز درخواست اعلام وضعیت اضطراری بلایای طبیعی کرد. بسیاری از خودوروها نابود شده، دیوارها فروریخته و در بسیاری از خیابان ها تا نیم متر گل و لای انباشته شده است و این وضعیت همچنان ادامه دارد.
بسیاری از شهروندان این شهر مجبور به تخلیه منازل خود شدند. رانش زمین نیز خسارات زیادی وارد کرد. تداوم بارندگی و جاری شدن سیل منجر به توقف اتوبوس ها و سیستم حمل و نقل شده و حتی بزرگراه های این شهر بسته شده اند. ایستگاه قطار این شهر نیز غیر قابل استفاده مانده است.
اروپام**461
ناشر: فریبا مدنیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید