خانه / دسته‌بندی نشده / بهره برداری از چهار طرح و کلنگ زنی یک طرح عمرانی و خدماتی در مراغه

بهره برداری از چهار طرح و کلنگ زنی یک طرح عمرانی و خدماتی در مراغهبه گزارش روز شنبه ایرنا، برای اجرای این طرح ها که در بخش های استاندارد، برق رسانی و آب و فاضلاب شهری اجرا شده در مجموع 41 میلیارد و 905 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
بهره برداری از آزمایشگاه استاندارد سازی مواد غذایی و آشامیدنی با زیربنای 263 متر مربع و 19 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار یکی از طرح های افتتاح شده در روز سوم از هفته دولت بود.
این آزمایشگاه به عنوان یکی از سه مرکز آزمایش مواد غذایی و آشامیدنی آذربایجان شرقی ، 293 نوع آزمایش مواد غذایی، آب و خاک انجام می شود.
بهره برداری از 2 طرح برق رسانی با چهار میلیارد و 605 میلیون ریال شامل طرح برق رسانی به مجتمع های مسکونی مسکن مهر میدان مادر با 345 و طرح احداث پست کمپکت در راستای کاهش میزان خاموشی برق با چهار میلیارد و 260 میلیون ریال دیگر طرح بهره برداری شده در این روز بود.
در این روز همچنین طرح احداث خط انتقال آب شرب شهری در منطقه شمال شرق مراغه به طول 2.4 کیلومتر با پنج میلیارد ریال اعتبار در شهرک گلشهر به بهره برداری رسید و کلنگ آغاز عملیات اجرایی توسعه شبکه آب و فاضلاب محله شقایق عشرت آباد مراغه به زمین زده شد.
برای اجرای این طرح با مشخصات 2.3 کیلومتر لوله گذاری و نصب 400 فقره انشعاب فاضلاب شهری، 12.5 میلیادر ریال هزینه می شود.
شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی**انتشار:عیسی عطاپور**
3077/7487انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید