خانه / آموزشی / تبادل نظر دانشجویان ایرانی مقیم بنگلادش با مقامات وزارت بهداشت و هلال احمر

تبادل نظر دانشجویان ایرانی مقیم بنگلادش با مقامات وزارت بهداشت و هلال احمربه گزارش ایرنا، به نقل از تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش، در این دیدار که با حضور عباس واعظی دهنوی سفیر کشورمان در بنگلادش برگزار شد دانشجویان ایرانی با سید محمد هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت در امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد و خیریه های حوزه سلامت کشور و همچنین علی اصغر پیوندی رییس هلال احمر به تبادل نظر پرداختند.
در این دیدار جمعی ازدانشجویان رشته های پزشکی ودندانپزشکی مشغول به تحصیل دربنگلادش نیز حضور داشتند.
واعظی دهنوی طی سخنانی با آرزوی موفقیت برای دانشجویان ، حمایت وپشتیبانی ازهمه شهروندان وبخصوص دانشجویان را از وظائف سفارت برشمرد.
سپس دکتر ایازی و دکتر پیوندی نیز با بیان نقطه نظرات خود، ازدانشجویان خواستند بارعایت قوانین کامل کشورمتوقف فیه وهماهنگی با وزارت بهداشت به تحصیل خود ادامه داده وبا اطلاع ازقوانین ومقررات دررعایت انها کوشا باشند.
درپایان نیز دانشجویان درخصوص مشکلات وسوالاتی که درخصوص تحصیلاتشان مطرح بود مسائلی را باطلاع مقامات ایرانی رساندند و ازحمایتها وهمراهی های سفارت قدردانی نمودند.
هیات وزارت بهداشت وهلال احمر ایران برای بررسی اردوگاه های مهاجران روهینگیا در منطقه کاگس بازار، به بنگلادش سفر کرده بود.
267**انتشار: وحیده دینداریانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید