خانه / آموزشی / ترامپ از حضور در جلسه تحقیقاتی مولر منصرف شد

ترامپ از حضور در جلسه تحقیقاتی مولر منصرف شدبه گزارش روز چهارشنبه ایرنا، سی ان ان افزود: این مقام کاخ سفید (سی ان ان دراین گزارش اشاره ای به نام وی نکرد) گفت که رئیس جمهوری هنوز تصمیمی برای حضور در چنین جلسه ‘پرس و جویی’ نگرفته است اما هر عقل سلیمی در می یابد که در پی حمله به (دفتر) وکیل خود، این موضوع را مورد ارزیابی و تجدیدنظر قرار دهد.
بنابراین گزارش، این مقام کاخ سفید به سی ان ان گفت که همکاری رئیس جمهوری آمریکا باید متناسب با برخورد درست این کمیته ویژه باشد و حمله به دفتر ‘مایکل کوهن’ ازدید کاخ سفید، نشان دهنده چنین طرز برخورد صحیحی با رئیس جمهوری نیست.
تارنمای سی ان ان درادامه نوشت: علاوه بر این یک منبع خبری نزدیک به شخص رئیس جمهوری آمریکا افزود درحال حاضر مذاکراتی بین تیم مولر و تیم حقوقی رئیس جمهوری آمریکا برای انجام این جلسه پرس و جو در جریان بوده اما یورش به (دفتر کار) وکیل شخصی رئیس جمهوری به این مذاکرات لطمه وارد کرده است.
این رسانه آمریکایی افزود: شخص رئیس جمهوری آمریکا رسما موافق حضور در جلسه پرس و جو با مولر نیست، این درحالی است که اعضای تیم حقوقی دونالد ترامپ هفته گذشته بطور غیر رسمی وی را برای حضور احتمالی در این جلسه پرسش و پاسخ آماده می کردند.
به گزارش ایرنا، ماموران اداره تحقیقات فدرال آمریکا روز دوشنبه گذشته با حمله به دفتر مایکل کوهن وکیل شخصی رئیس جمهوری این کشور، مدارک مربوط به پرداخت حق السکوت به بازیگر فیلم های مستهجن را ضبط کردند.
ماموران اف.بی.آی که حکم بازرسی دفتر کوهن را از رابرت مولر بازپرس ویژه پرونده ادعایی دخالت روسیه در انتخابات آمریکا گرفته بودند، اسناد مربوط به پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم های مستهجن را توقیف کرده اند.
دونالد ترامپ اقدام ماموران اف.بی.آی درحمله به دفتر کار وکیل شخصی خود را ‘مایه ننگ’ و ‘حمله ای به کشور ما (آمریکا)’ خوانده بود.
اروپام **1302***1485انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید