خانه / دسته‌بندی نشده / جمع آوری نذورات عید قربان مردم مازندران در 56 پایگاه کمیته امداد

جمع آوری نذورات عید قربان مردم مازندران در 56 پایگاه کمیته امدادبه گزارش روز شنبه روابط عمومی اداره کل کمیته امداد مازندران ، احمد سعادت با اشاره به اینکه تعداد پایگاه های جمع آوری نذورات مردمی در عید قربان به نسبت سال گذشته تغییری نکرده است ، ادامه داد : در هر یک از شهرهای مازندران یک پایگاه به صورت متمرکز مستقر می شود .
وی ادامه داد : علاوه بر این تعداد پایگاه ، 25 دفتر نمایندگی ادارات کمیته امداد شهرستان های مازندران نیز در روز عید قربان آماده جمع آوری نذورات مردمی هستند .
معاون کمیته امداد مازندران که زمان جمع آوری نذورات عید قربان را از صبح عید تا اذان مغرب اعلام کرد ، ادامه داد : پایگاه های جمع آوری نذورات در میادین مرکزی شهرستان ها ، مراکز بخش ها ، بازارچه های محلی و مکان های برگزاری نماز آماده دریافت این کمک های نقدی و غیر نقدی هستند .
وی اضافه کرد : کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده در این روز ظرف مدت 24 ساعت میان نیازمندان و مددجویان زیر پوشش کمیته امداد مازندران توزیع می شود .
سعادت همچنین از ارائه شیوه راحت و آسان برای پرداخت کمک های نقدی مردم در روز عید قربان خبر داد و گفت : مردم می توانند شماره گیری آنی پرداخت #3*7*3*011*8877* با تلفن همراه و واردکردن مبلغ مورد نظر خود،در اهدا نذورات قربانی به مددجویان مشارکت کنند .
مردم مازندران عید قربان پارسال بیش از 11 میلیارد ریال نذورات نقدی و غیر نقدی پرداخت کردند .
کمیته امداد امام خمینی مازندران 118هزار و 735نفر را زیر پوشش دارد که این افراد از انواع خدمات حمایتی این نهاد برخوردار هستند .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
2096/1899انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید