خانه / دسته‌بندی نشده / خدمات اینترنتی در چین فنی تر می شود/ یافتن جای پارک با نرم افزار

خدمات اینترنتی در چین فنی تر می شود/ یافتن جای پارک با نرم افزاربه گزارش روز شنبه ایرنا اگرچه مردم چین پیشتر می توانستند خریدهای خود را با تلفن های هوشمند و بدون حمل پول نقد انجام دهند اما امروز در حرکتی جدید، خدماتی از اینترنت دریافت می کنند که پارک خودروهای آنها را هم تسهیل می کند.
در شرایطی که شهرهای بزرگی نظیر شانگهای و پکن در شرق و شمال چین مملو از خودرو هستند و یافتن پارکینگ و فضای پارک خودرو کار بسیار سختی محسوب می شود نرم افزار موجود به مشترکان امکان می دهد جالی خالی پارک را خیلی زود پیدا کنند.
کاربرانی که این نرم افزار را در تلفن های خود نصب کرده باشند فعلا در شهر شانگهای در شرق چین قادر خواهند بود در پارکینگ ها و خیابان ها خیلی زود جای خالی برای خودرو خود پیدا کنند.
نرم افزار مذکور قابلیت های بالاتری هم دارد و حتی بر اساس محاسبات قبض پارکینگ ها می تواند به مشتری بگوید که چه زمانی فضای خالی برای پارک خودرو پیدا خواهد شد.
وزارت صنعت و اطلاع رسانی چین در گزارشی که روزنامه چاینا دیلی به آن اشاره کرده آورده است که ارزش خدمات و تجهیزات و طرح های ذی ربط نرم افزاری در اینترنت در چین تا سال 2018 میلادی به بیش از 100 میلیارد دلار خواهد رسید.
پیش بینی می شود ارزش صنعت فن آوری اطلاع رسانی اینترنتی چین تا سال 2020 میلادی به 231 میلیارد دلار برسد که دو برابر سال 2016 میلادی خواهد بود.
شهرهای بزرگی نظیر پکن به دنبال اجرای طرح های هوشمند کردن شهر هستند که فروشگاه ها ، سامانه های حمل و نقل ، خدمات محیط زیستی و امنیت عمومی و غیره را در بر می گیرد و بحث تکنیکی شدن اینترنت اکنون به طور جدی تری در چین دنبال می شود.
آساق**231**1904**1663**انتشار دهنده: خسرو حسینیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید