خانه / دسته‌بندی نشده / درگیری میان دو گروه تروریستی در استان ادلب سوریه

درگیری میان دو گروه تروریستی در استان ادلب سوریهبه گزارش ایرنا، رسانه های نزدیک به تروریست ها و صفحات آن ها در فضای مجازی روز یکشنبه از درگیری شدید گروه تروریستی جبهه النصره با گردان های الایمان گروه احرارالشام و گروهک فیلق الشام دراستان ادلب سوریه خبر دادند.
دراین درگیری که بر اساس اعلام برخی رسانه ها همچنان در شهرک ارمناز در شمال استان ادلب ادامه دارد، شماری از نیروهای دو طرف کشته شدند.
با آغاز این درگیری ها، این دو گروه تروریستی در مناطق مختلف شهرک ارمناز ایست و بازرسی های مختلفی برپا کرده اند و از رفت و آمد شهروندان جلوگیری می کنند.
براساس اعلام برخی از رسانه های نزدیک به تروریست ها، این درگیری ها به تظاهرات روز جمعه ساکنان ارمناز مربوط می شود که با برنامه ریزی و سازماندهی احرارالشام و برضد جبهه النصره برگزار شد.
روز جمعه نیز با برگزاری این تظاهرات، درگیری اندکی میان نیروهای دوطرف انجام شد که به زخمی شدن شماری از شهروندان و خبرنگار خبرگزاری ‘إباء’ وابسته به جبهه النصره منجر شد.
گروه تروریستی تحریرالشام(جبهه النصره) پس از درگیری های چندماهه بر بخش های مهم و حیاتی استان ادلب مسلط شده و دیگر تروریست ها را به حاشیه رانده است.
شبد**6116**9122**انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید