خانه / دسته‌بندی نشده / شکل گیری 150 انجمن مسکن ساز برای محرومان در سراسر کشور

شکل گیری 150 انجمن مسکن ساز برای محرومان در سراسر کشورهادی درفشی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه بیشتر هزینه های ساخت مسکن برای محرومان توسط عموم مردم و خیرین نیکوکار صورت می گیرد افزود: در یک دهه اخیر عملیات ساخت 30هزار واحد مسکونی برای محرومان با مشارکت مردم و حساب 100امام(ره) شروع شد که تاکنون ساخت20هزار واحد آن به پایان رسیده و در اختیار خانوارهای محروم و بی سرپناه قرار گرفته است.
وی برنامه مجمع خیرین مسکن ساز کشور را تهیه و ساماندهی پنج هزار واحد مسکونی در سال عنوان کرد و افزود:نگاه انجمن برای تامین مسکن مناسب برای محرومان از طریق ساخت یا نوسازی مسکن ، اعطای وام ارزان قیمت ، تامین ودیعه مسکن و پرداخت اجاره مسکن است.
رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز کشور در ادامه با بیان اینکه همه تلاش این انجمن معطوف به تهیه مسکن مناسب برای محرومان در مناطق روستایی و شهری است و در این راستا به هیج وجه به دنبال سود نیستیم افزود:این انجمن یک تشکیلات مردمی است و هدف نهایی آن تامین مسکن برای خانوارهای بی سرپناه با مشارکت و جذب کمک های مردمی است.
درفشی با اشاره به اینکه با استقبال مردم ، شعبه مردمی این انجمن به سرعت در شهرستانها گسترش یافته است ابراز امیدواری کرد با همراهی مردم و خیران گام های بلندی در تامین مسکن برای محرومان در برنامه ششم توسعه کشور برداشته شود.
وی تصریح کرد:محور کار برای ساخت مسکن محرومان مردم هستند و معتقدیم با سپردن کارها به مردم جذب مشارکت خیران ، مشکل مسکن محرومان کشور حل شدنی است.
رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز کشور روند مشارکت مردم برای ساخت مسکن برای محرومان به خصوص در مناطق روستایی و حاشیه ای را در سال های اخیر بسیار مطلوب خواند.
6065/6002
خبرنگار:محمدرضا بنوره**انتشاردهنده : محسن بهاروندانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید