خانه / دسته‌بندی نشده / همایش بانوان نقش آفرین در ورامین برگزار شد

همایش بانوان نقش آفرین در ورامین برگزار شدبه گزارش ایرنا ، در این مراسم که روز شنبه همزمان با سومین روز از هفته دولت در سالن همایش های شهرداری ورامین برگزار شد، از بانوان برجسته ورامین و همسران و مادران شهدای ورامین تقدیر به عمل آمد.
فرماندار ورامین در این مراسم گفت: دختران ایران اسلامی به واسطه تلاش و همت خویش در صحنه های مختلف خوش درخشیده و افتخارات فراوانی برای کشور به دست آورده اند.
محمدرضا یوسفی افزود: در حوزه اقتصادی نیز زنان ایران اسلامی تلاش های فراوانی داشته اند و توانسته اند بخش عمده ای از مشکلات اقتصادی را برطرف کنند.
وی بیان کرد: در حوزه بانوان بیشترین بیکاری برای دختران تحصیل کرده ورامین است و باید با کمک مسئولان با تمام توان دستگاه های اجرایی شهرستان این مشکل برطرف شود.
وی با بیان اینکه ورامین فقط دانشگاه علمی کاربردی دارد اظهار کرد: شهرستانی که سال 1320 شهر بوده از داشتن یک دانشگاه دولتی مدرن و صنعتی محروم است.
فرماندار ورامین افزود: یکی از مشکلات امروز جامعه افزایش میزان طلاق است که این زنگ خطری برای سلامت جامعه است و باید برای آن چاره ای اندیشید.
وی گفت: در حوزه اشتغال بانوان ورود خوبی پیدا کرده ایم و کارهای شایسته ای صورت گرفته ولی باید با کمک مسئولان برای مردم این دیار که زحمات بسیاری برای نظام کشیدند کارهای اساسی انجام داد.
در پایان این مراسم از تنی چند از بانوان نمونه و خانواده معظم شهدای ورامین تقدیر به عمل آمد.
خبرنگار: سید حسن میری – انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7254//1348انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید