خانه / دسته‌بندی نشده / واژگونی کامیون درمسیر جکیگور- ایرانشهر 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت

واژگونی کامیون درمسیر جکیگور- ایرانشهر 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشتسرهنگ یدالله ستوده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در ساعت 9 و 40 دقیقه امروز در حدود 10 کیلو‌متری مسیر جکیگور به ایرانشهر ماموران پلیس راه در محل حاضر و به بررسی علت تصادف پرداختند.
وی ادامه داد: ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به دلیل سرعت غیر مجاز از سوی کارشناسان پلیس علت وقوع این سانحه رانندگی گزارش شده است.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه تجاوز از سرعت مجاز ریشه بسیاری از تصادفات بوده ضروری است رانندگان مدیریت سرعت را به ویژه در سر پیچ ها که نیروی گریز از مرکز باعث خروج آنان از جاده و واژگونی می شود مد نظر قرار دهند.
فرمانده پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: هموطنان عزیز هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره 197 و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره 110 پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
به گزارش ایرنا سرعت غیر مجاز، خواب آلودگی رانندگان ناشی از طولانی بودن مسیرها و مشکلات فنی راهها مثلث مرگ در جاده های سیستان و بلوچستان را تشکیل می دهند که تاکنون جان دهها بلکه صدها انسان بی گناه را گرفته است.
استان سیستان و بلوچستان به دلیل گستردگی راههای ارتباطی دارای 2 قرارگاه پلیس راه در شمال (زاهدان) و جنوب (ایرانشهر ) است.
7316** 3213خبرنگار: عصمت جهانی**انتشاردهنده: اکبر نوری
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید