خانه / دسته‌بندی نشده / پیام تبریک موسوی خوئینی به رییس شورای شهر و شهردار تهران

پیام تبریک موسوی خوئینی به رییس شورای شهر و شهردار تهرانبه گزارش ایرنا؛ در پیام حجت الاسلام خویینی ها به مهندس محسن هاشمی رییس شورای شهر آمده است:
انتخاب جنابعالی را به ریاست شورای کلان‌شهر تهران تبریک می‌گویم. همچنین به اعضای محترم آن شورا که پس از بررسی‌های لازم به اتفاق آرا به چنین انتخاب شایسته‌ای رسیدند تبریک عرض می‌کنم.
چنین انتخابی، همراه با وحدتی که به نمایش گذاشتند، موجب خرسندی فراوان همۀ کسانی شد که مشتاقانه به پای صندوق‌های رأی رفتند.
اجازه می‌خواهم نکته‌ای را یادآور شوم و آن این است که شما و همۀ عزیزانِ عضو شورا، گذشته از آنکه زیر چتر مراقبت فرشتگان الهی هستید و همین کافی است که مراقب همه رفتار و گفتار خود باشید، بدانید کسانی در پی آن‌اند که شما را بدنام کنند و ناموفق جلوه دهند و با همین هدف، شما را از زمین و آسمان و از اعماق خانه‌هایتان زیر نظر می‌گیرند تا شاید کوچک‌ترین بهانه‌ای به چنگ آورند و از کاه کوهی بسازند و برای این کار ابزار و وسایل لازم را نیز در اختیار دارند. پس به هوش باشید ونیت‌هایتان را برای خدمت به مردم خالص کنید که خداوند هم یاریتان خواهد فرمود. برای شورای محترم و ریاست آن از خداوند متعال سلامتی و توفیق مسئلت دارم.

حجت الاسلام خوئینی ها همچنین در پیام خود به شهردار تهران تاکید کرده است:
جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی، انتخاب جنابعالی را به سمت شهردار تهران بزرگ تبریک عرض می‌کنم. شورای محترم شهر تهران، با این انتخاب، نوید خوبی‌ها و پاکی‌ها را به مردم داد. کسانی که مشتاقانه به پای صندوق‌های رأی رفتند و به اعضای محترم آن شورا رأی دادند این انتخاب را طلیعۀ شروع کارهایی بزرگ می‌دانند، کارهایی درخورِ این شهر، که ایرانی در دل ایران بزرگ است.
مایلم، با عرض پوزش، مطلبی را یادآور شوم و آن این است که لطف بفرمایید و برخلاف آنچه در ماه‌های گذشته در برخی محافل و در بعضی رسانه‌ها رواج داشته است، جنابعالی سنت حسنه‌ای را که درخورِ شأن و شخصیت شماست در پیش بگیرید. در ماه‌های گذشته، اینجا وآنجا، همۀ سخن‌ها بر سر این بوده است که شهرداری در گذشته چه مشکلاتی به وجود آورده است و چه گرفتاری‌هایی را به ارث گذاشته است و … درخواستِ بنده این است که به جای آنکه، در گزارش‌های خود به همشهریانِ تهرانی، فهرستی از مشکلاتِ به‌جامانده از گذشته ارائه بفرمایید، به مردم نوید دهید که شهر شما را آبادتر خواهیم کرد، شهر تهران سامان‌یافته‌تر خواهد شد، و مردم را به کارهای مهمی که به خواست خدا انجام خواهید داد امیدوار کنید.
بنده اطلاعات لازم را برای داوری دربارۀ آنچه گفته می‌شد و یا گفته می‌شود ندارم، اما، در سال‌های گذشته، تهران را هر سال آبادتر از سال‌ قبل دیده‌ام. سال‌ها پیش، بنده از یکی از دوستان مشترک، که قطعاً جنابعالی هم وی را صاحب‌نظر در امور شهریِ تهران بزرگ می‌دانید، دربارۀ مدیریت آقای قالیباف سؤال کردم. آن دوست محترم از توانایی و مدیریت قابل قبول ایشان یاد کرد.
آرزو می‌کنم و از خداوند می‌خواهم که جنابعالی یکی از مدیران شایسته‌ای باشید که سنتِ خوب قدردانی از کارهای خوب گذشته را با عملِ خود در جامعه رواج دهید و مشکلات به‌جامانده را پس از رفع آن‌ها در کارنامۀ ماهانه و سالانۀ خود به مردم گزارش بفرمایید. توفیق جنابعالی و شورای محترم را از خداوند متعال مسئلت دارم.
شبک**1983**3404دریافت کننده: مرتضی رنجبران**انتشار: محسن اسماعیلیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید