خانه / دسته‌بندی نشده / پیش بینی 150 میلیارد ریال اعتبار ویژه عمران مدارس گنبدکاووس درسال 96

پیش بینی 150 میلیارد ریال اعتبار ویژه عمران مدارس گنبدکاووس درسال 96به گزارش خبرنگار ایرنا، عبدالقدیر کریمی روز شنبه درنشست با مدیران مدارس گنبدکاووس به مناسبت بزرگداشت هفته دولت، اظهار داشت: پیش بینی این مقدار اعتبار ازمحل اعتبارات تملک دارایی ها درمقایسه با سال های قبل بی سابقه بوده و بالاترین مبلغ دربین شهرستان های استان گلستان است.
وی بابیان اینکه دولت نگاه ویژه به آموزش وپرورش دارد، گفت: آموزش و پرورش ظرفیت بسیار بزرگی برای توسعه و پیشرفت کشور است و همه ادارات و نهادها باید به این نهاد زیربنایی و تاثیرگذار کمک کنند.
کریمی اضافه کرد: امروز جامعه فرهنگیان می توانند با تشکل اتاق فکر درحوزه های مختلف به مدیران کشور، استان و شهرستان در امر توسعه و پیشرفت کمک نمایند.
وی، تلاش برای تحقق اهداف سند تحول نظام تعلیم و تربیت را از دیگر وظایف مهم فرهنگیان بویژه مدیران مدارس دانست و تصریح کرد: در تحقق این سند مهم مدیران باید از همه ظرفیت های مدرسه و نیز مشارکت خانواده ها استفاده کنند.
فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، این دو شهید را نماد خدمت به مردم دانست و گزارشی از افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی 261 طرح عمرانی، تولیدی، اقتصادی و اشتغالزا با هزینه یک هزارو 20 میلیارد ریال دراین شهرستان درهفته دولت ارائه داد.
به گزارش ایرنا، معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز دراین نشست ضمن تبریک هفته دولت از تلاش فرهنگیان و مدیران مدارس درسال تحصیلی گذشته و اهتمام برای آماده سازی پروژه مهر و بازشگایی مدارس درسال تحصیلی جدید قدردانی کرد.
فرج الله رزاقی با اشاره به برخی موفقیت های علمی، آموزشی، فرهنگی ورزشی و هنری دانش آموزان و معلمان گنبدکاووس درسال تحصیلی گذشته درسطح ملی و استانی، برلزوم تلاش برای استمرار این موفقیت ها درسال تحصیلی جاری نیز تاکید کرد.
وی افزود: مدیران مدارس برای پیشبرد امور آموزشی و پرورشی بویژه تحقق سند تحول نظام تعلیم و تربیت، برنامه محوری و نیز استفاده از ظرفیت های سخت و نرم افزاری مدرسه بویژه مشارکت خانواده ها را در دستور کار خود قرار دهند.
آموزش و پرورش شهرستان مرزی گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت دشرق گلستان حدود 61 هزار دانش آموز و 3400 فرهنگی شاغل دارد.
1860/3039/
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمدشیریانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید