خانه / دسته‌بندی نشده / کارمندان نقش مهمی در تحقق اهداف دولت دارند

کارمندان نقش مهمی در تحقق اهداف دولت دارند



به گزارش ایرنا، در متن پیام قاسم سلیمانی دشتکی که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا مرکز شهرکرد قرار گرفت، آمده است: هفته دولت همزمان احیا کننده ارزش های والای فرهنگی و یادآور رشادت ها، جانفشانی ها و فداکاری های فرزندان پاک این مرز و بوم و خادمان گرانقدر انقلاب اسلامی به ویزه شهیدان رجایی و باهنر است.
بخش بعدی این پیام می افزاید: طرفداری از دولت طرفداری از اسلام و هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین گفتمان و بیان دستاوردها و خدمات نظام اسلامی و یادآور دولت مکتبی و مردمی شهیدان رجایی و باهنر است.
سلیمانی دشتکی در ادامه این پیام آورده است: مفاهیم ارزشمندی که پس از شهادت این شهدای والامقام برای ما متجلی شده همواره روشنی بخش راه و مسیری بوده که دولت های جمهوری اسلامی ایران آن را سپری کرده و در دسترسی به اهداف بلند توسعه و دستیابی کشور به قله های رفیع موفقیت و پیشرفت کمک شایانی کردند.
بخش بعدی این پیام می افزاید: هفته دولت به ویژه چهارم شهریور که به عنوان ‘روز کارمند’ نامگذاری شده فرصت بسیار مطلوبی برای تقدیر و تشکر از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدری است که همواره برای ارتقای شاخص های توسعه ای کشور در بخش های مختلف فعالیت دارند.
در بخش پایانی این پیام آمده است: ضمن تبریک هفته دولت به ویژه ‘روز کارمند’ به تمامی کارمندان و آرزوی سلامت و سعادت برای آنان، تلاش مسئولانه در خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم شریف و آگاه چهارمحال و بختیاری در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام ‘اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال’ نامگذاری شده را خواستارم.
دوم تا هشتم شهریور در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفته دولت نامگذاری شده است.
دریافت کننده: وحید رئیسی دهکردی**انتشار:جهانبخش صفری
7362/6021



انتهای پیام /*










درباره gohari

پاسخ دهید