خانه / آموزشی / گروه تروریستی جیش الاسلام خواهان خروج از شهرک دوما شد

گروه تروریستی جیش الاسلام خواهان خروج از شهرک دوما شدگزارش ایرنا به نقل از منابع میدانی حاکی است که پس از ضربات محکم ارتش و به نتیجه نرسیدن سناریوی اتهام زنی به دولت سوریه مبنی بر بکارگیری سلاح شیمیایی، گروه تروریستی جیش الاسلام آمادگی خود را برای مذاکره باهدف خروج از شهر دوما اعلام کرد.
هیات مذاکره کننده سوری با میانجیگری طرف روس تا ساعتی دیگر مذاکره با این گروه تروریستی را از سر می گیرد.
این منابع همچنین اعلام کردند که موضوع آزادسازی ربوده شدگان برای دولت سوریه در اولویت است و بدون آزادسازی آن ها هیچ تروریستی از دوما خارج نخواهد شد.
گروه تروریستی جیش الاسلام قرار بود به طور تدریجی با خروج عناصر خود از دوما، ربوده شدگان را آزاد کند ولی از این کار سرباز زد.
تروریست‌های جیش‌الاسلام با نسبت دادن اتهام استفاده از تسلیحات شیمیایی به ارتش عربی سوریه، تلاشی آشکار برای مانع شدن از پیشروی نیروها داشتند.
برخی رسانه‌ها که به حمایت از تروریست‌ها شهرت دارند، مدعی استفاده از تسلیحات شیمیایی در شهر دوما در پاسخ به حملات سازمان‌های تروریستی به مناطقی از دمشق و حومه شدند.
گروه تروریستی جیش الاسلام پس از سپر انسانی قرار دادن غیر نظامیان ساکن شهرک دوما به تازگی با نقض توافق خروج از این شهرک در استان ریف دمشق، محله های مسکونی پایتخت سوریه را با موشک و خمپاره هدف قرار داد و این موضوع موجب از سرگیری عملیات نیروهای دولتی علیه این گروه تروریستی شد.
خاورم**8005 ** 1064انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید