خانه / دسته‌بندی نشده / 70 طرح بهزیستی در اصفهان به بهره برداری رسید

70 طرح بهزیستی در اصفهان به بهره برداری رسیدبه گزارش ایرنا، سعید صادقی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ها در حوزه های اجتماعی، پیشگیری، توانبخشی، مشارکت ها و پشتیبانی و با مشارکت خیران و بخش خصوصی در استان اصفهان به بهره برداری رسیده است.
وی اظهار کرد: این طرح ها شامل 16 طرح اشتغال زایی در شاهین شهر، بویین، لنجان و اصفهان، 17 واحد مسکن مددجویی در اصفهان و گلپایگان و نیز مراکز اقامتی میان مدت و مهد های کودک است که در سایر نقاط استان به بهره برداری رسید.
صادقی توانمندسازی گروه های هدف، پیشگیری از معلولیت ها و جلب مشارکت های مردمی را سه راهبرد اساسی این اداره کل در سالجاری برشمرد و گفت: با افتتاح این طرح ها، خدمات کمی و کیفی بهزیستی استان اصفهان به مددجویان افزایش می یابد.
هم اینک حدود 300 هزار نفر در استان اصفهان از خدمات مختلف بهزیستی بهره می برند و این آمار غیر از افرادی است که زیرپوشش این مجمموعه قرار ندارند، اما از خدمات آموزشی و مشاوره این سازمان استفاده می کنند.
همچنین در این استان بالغ بر 450 هزار سالمند(بالای 60 سال) نیز بطور مستقیم و غیر مستقیم از خدمات سازمان بهزیستی بهره می گیرند.
استان اصفهان بیش از پنج میلیون نفر جمعیت دارد که کمی بیش از 2 میلیون نفر آن در مرکز استان سکونت دارند.
ت/6994 / 6022 خبرنگار:آرزو فلاح – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید